Psy Przyszłości - ubezpieczenia Bydgoszcz, Świecie
Związek kynologiczny
Bukowiec
Działka o powierzchni ok. 4500 m2 ( z możliwością wydzielenia mniejszej), wydzielona z gruntu rolnego, z aktualnym pozwoleniem na budowę dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Granicząca z lasem i polem. O uroczym położeniu w ustronnym i zacisznym miejscu. Otoczona lasem, który chroni przed wiatrem i upałem. Połączona z drogą asfaltową ( Bukowiec - Świekatowo) gminną drogą dojazdową. Do jeziora w Branicy ok. 1 km.

Bramka
Grunt rolny o pow. 7,3 ha przylegający bezpośrednio do szosy w miejscowości Bramka
gm. Bukowiec. Możliwość wydzielenia mniejszej działki. Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Zjazd z trasy Świecie (15 km ) - Tuchola (32 km). Wszystkie media w pobliżu. W sąsiedztwie znajduje się działka zabudowana.

Bukowiec
Na sprzedaż 5 działek o powierzchni 3070 - 3200 m2 położone w kompleksie 7 działek w Bukowcu. Z możliwością dodatkowego podziału każdej z działek na mniejsze po ok. 1500 m2. Teren jest malowniczo położony na skraju wsi. Z jednej strony graniczy z wydzielonymi wcześniej działkami budowlanymi, z drugiej- z nasypem nieczynnej kolei,z którego rozciąga się piękny widok na pola uprawne. Dwie działki zostały sprzedane, na jednej trwa budowa domu.

Realizacja: